Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ślub. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ślub. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 6 sierpnia 2013

Eksplodujące pudełka

Pudełeczko ślubne




Pudełko urodzinowe






czwartek, 20 czerwca 2013

Kartki ślubne

Niedawno był ślub mojego kuzyna i z tej okazji stworzyłam kilka kartek dla mojej rodzinki.






niedziela, 11 listopada 2012

Kolejne eksplodujące pudełko

Tym razem eksplodujące pudełko powstało w wersji ślubnej.




Na ten sam ślub powstała jeszcze haftowana karteczka.


I na koniec kartka urodzinowa.


sobota, 1 września 2012

Kartki ślubne

Kolejna porcja kartek na ślub:)



Za ostatnie zdjęcie przepraszam, ale musiałam robić w nocy. Pomysł na kwiatka zaczerpnęłam z tej strony:)

poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Nowa porcja kartek


 Ostatnio przeważają karteczki ślubne, na jeden ślub aż cztery, na drugi dwie. I dodatkowo jedna urodzinowa dla 3-latka.







 



wtorek, 3 lipca 2012

Karteczki

Wróciłam właśnie z urlopu, który spędzaliśmy na Mazurach. I śpieszę pochwalić się kartkami, które powstały jeszcze przed wyjazdem.
Dwie karteczki ślubne:





Karteczka jubileuszowa:



Karteczka urodzinowa:



Kartka na zakończenie roku szkolnego dla wychowawczyni mojego syna:

wtorek, 18 października 2011

Kolejna karteczka ślubna

Kolejna kartka z okazji ślubu i dodatkowo bilecik do upominku.



czwartek, 13 października 2011

Nowości

Kolejne karteczki z haftem matematycznym. Jedna powstała dla wychowawczyni mojego syna z okazji Dnia Nauczyciela. Druga jest ślubna, robiona na zamówienie.




sobota, 20 sierpnia 2011

Kartka ślubna

Jutro wybieramy się na ślub i wesele, z tej okazji powstała ta oto karteczka.

piątek, 27 sierpnia 2010

Karteczka ślubna

Ostatnio u mnie same karteczki. Do biżuterii coś się nie mogę zabrać niestety. Tym razem karteczka ślubna.

wtorek, 11 maja 2010

Karteczki okolicznościowe

Ostatnio czasu ciągle brak, więc mało tworzę. To co stworzyłam czeka na fotografowanie, ale pogoda niestety nie pozwala. Pochwalę się dziś tylko dwiema karteczkami. Jedna została zrobiona dla mojej babci z okazji urodzin, karteczka była dodatkiem do kosza 80 róż. Druga powędrowała z najlepszymi życzeniami do naszych przyjaciół. Zdjęcia niestety są z telefonu, bo mój mąż zostawił aparat w pracy i jakoś nie może go donieść do domu.


Przepraszam za to zdjęcie, ale nijak nie mogę go odwrócić:(