Witam... Najpierw odkryłam w sobie pasję tworzenia biżuterii, potem zainteresowałam się wykonaniem karteczek okolicznościowych i odkryłam haft matematyczny. Co jeszcze będzie tego nie jestem w stanie przewidzieć, bo fascynuje mnie wiele rzeczy:) Mój blog jest miejscem, gdzie każdy może wpaść, rozgościć się i oglądnąć to co udaje mi się wykonać w wolnych chwilach. Zapraszam...
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ślub. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ślub. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 22 grudnia 2013
niedziela, 29 września 2013
wtorek, 6 sierpnia 2013
czwartek, 20 czerwca 2013
niedziela, 11 listopada 2012
Kolejne eksplodujące pudełko
Tym razem eksplodujące pudełko powstało w wersji ślubnej.
Na ten sam ślub powstała jeszcze haftowana karteczka.
I na koniec kartka urodzinowa.
Na ten sam ślub powstała jeszcze haftowana karteczka.
I na koniec kartka urodzinowa.
Etykiety:
eksplodujące pudełka,
haft matematyczny,
kartki okolicznościowe,
ślub,
urodziny
sobota, 1 września 2012
Kartki ślubne
Kolejna porcja kartek na ślub:)
Za ostatnie zdjęcie przepraszam, ale musiałam robić w nocy. Pomysł na kwiatka zaczerpnęłam z tej strony:)
poniedziałek, 6 sierpnia 2012
Nowa porcja kartek
Ostatnio przeważają karteczki ślubne, na jeden ślub aż cztery, na drugi dwie. I dodatkowo jedna urodzinowa dla 3-latka.
wtorek, 3 lipca 2012
Karteczki
Wróciłam właśnie z urlopu, który spędzaliśmy na Mazurach. I śpieszę pochwalić się kartkami, które powstały jeszcze przed wyjazdem.
Dwie karteczki ślubne:
Karteczka jubileuszowa:
Karteczka urodzinowa:
Kartka na zakończenie roku szkolnego dla wychowawczyni mojego syna:
Etykiety:
haft matematyczny,
jubileusz,
kartki okolicznościowe,
ślub,
urodziny
wtorek, 18 października 2011
czwartek, 13 października 2011
Nowości
sobota, 20 sierpnia 2011
piątek, 27 sierpnia 2010
Karteczka ślubna
wtorek, 11 maja 2010
Karteczki okolicznościowe
Ostatnio czasu ciągle brak, więc mało tworzę. To co stworzyłam czeka na fotografowanie, ale pogoda niestety nie pozwala. Pochwalę się dziś tylko dwiema karteczkami. Jedna została zrobiona dla mojej babci z okazji urodzin, karteczka była dodatkiem do kosza 80 róż. Druga powędrowała z najlepszymi życzeniami do naszych przyjaciół. Zdjęcia niestety są z telefonu, bo mój mąż zostawił aparat w pracy i jakoś nie może go donieść do domu.
Przepraszam za to zdjęcie, ale nijak nie mogę go odwrócić:(
Subskrybuj:
Posty (Atom)


