Witam... Najpierw odkryłam w sobie pasję tworzenia biżuterii, potem zainteresowałam się wykonaniem karteczek okolicznościowych i odkryłam haft matematyczny. Co jeszcze będzie tego nie jestem w stanie przewidzieć, bo fascynuje mnie wiele rzeczy:) Mój blog jest miejscem, gdzie każdy może wpaść, rozgościć się i oglądnąć to co udaje mi się wykonać w wolnych chwilach. Zapraszam...
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą biżuteria srebrna. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą biżuteria srebrna. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 28 listopada 2011
Srebro i kryształki
Już dawno nie pokazywałam żadnej biżuterii, bo jakoś pochłonęły mnie kartki i haft matematyczny. Teraz nadrabiam zaległości, bo powstało kilka sztuk biżuterii z kryształkami swarovski.
kolczyki: srebro pr. 925, kryształki swarovski w kolorze Montana
zawieszka: srebro pr. 925, kryształek swarovski w kolorze Light Ametyst
kolczyki i zawieszka: srebro pr. 925, kryształki swarovski w kolorze Black Diamond
kolczyki: srebro pr. 925, kryształki swarovski w kolorze Golden Shadow
kolczyki: srebro pr. 925, kryształki swarovski w kolorze Crystal Copper
kolczyki: srebro pr. 925, kryształki swarovski w kolorach Dark Indygo, Aquamarine, Crystal
kolczyki: srebro pr. 925, kryształki swarovski w kolorze Jet
kolczyki: srebro pr. 925, kryształki swarovski w kolorze Indygo
kolczyki: srebro pr. 925, kryształki swarovski w kolorze Olivine
kolczyki i zawieszka: srebro pr. 925, kryształki swarovski w kolorze Crystal AB
środa, 30 czerwca 2010
Melduję się
Tak dawno nie zaglądałam na swojego bloga. Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Poza tym ostatnio strasznie się zaniedbałam i mało co tworzę, jeśli już to karteczki okazjonalne. Zrobiłam sobie też biżuterię na wesele znajomych i nie miałam nawet jak sfotografować, bo albo pogody nie było na zdjęcia, albo aparatu. Powstała też biżuteria ślubna dla koleżanki, ale muszę się do niej wybrać z aparatem, bo nie zdążyłam zrobić fotek. Ale nie ma co się rozpisywać, przechodzę więc do fotek.
Zaczynam od karteczek, pierwsze 2 zdjęcia niestety z komórki.



A teraz moja "weselna" biżuteria:
kryształki swarovski octagon, elementy srebrne
kryształki swarovski octagon, elementy srebrne
kryształki swarovski bicone, elementy posrebrzane
kryształki swarovski bicone, kryształ lodowy, drut z pamięcią posrebrzany
I na koniec jeszcze 2 pary kolczyków:
kryształki swarovski bicone, bigle- rybki srebrne
koraliki szklane, koraliki millefiori, elementy posrebrzane
Zaczynam od karteczek, pierwsze 2 zdjęcia niestety z komórki.
Karteczka dla Oliwierka

Karteczka dla Julki

Karteczka dla Igorka
A teraz moja "weselna" biżuteria:
Dzień pierwszy: kolczyki i bransoletka
Dzień drugi: kolczyki i bransoletka
I na koniec jeszcze 2 pary kolczyków:
Etykiety:
biżuteria,
biżuteria srebrna,
kartki okolicznościowe,
urodziny
poniedziałek, 29 czerwca 2009
coś nowego, coś letniego
Nie ma tego zbyt wiele, ale ostatnio pogoda nie nastrajała mnie ani do biżuterii, ani do pisania:) Może teraz jakaś wena mnie dopadnie... Poza tym bardzo spodobały mi się wisiorki, które zrobiła Lili, a więc postanowiłam zawalczyć o jeden z nich na jej
bransoletka: szkło weneckie, koraliki szklane, elementy posrebrzane, linka jubilerska
kolczyki: pastylki millefiori, koraliki szklane, przekładki metalowe, linka jubilerska, bigle posrebrzane
zawieszka o telefonu: koraliki szklane, szkło weneckie, linka jubilerska
kolczyki: koraliki szklane, linka jubilerska, bigle posrebrzane
kolczyki: koraliki szklane, linka jubilerska, bigle posrebrzane
naszyjniczek: koraliki fimo, koraliki szklane, sznurek woskowany, zapięcie posrebrzane
A na koniec komplecik, który zrobiłam sobie na wesele kuzynki
kolczyki i zawieszka: srebro i swarovski
candyA na koniec komplecik, który zrobiłam sobie na wesele kuzynki
Subskrybuj:
Posty (Atom)