Pokazywanie postów oznaczonych etykietą narodziny. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą narodziny. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 16 września 2012

Pierwsze eksplodujące pudełko

Długo podziwiałam i w końcu pozazdrościłam koleżankom z Babskiego:) Zrobiłam pierwsze eksplodujące pudełko dla synka kuzynki. Do tego jeszcze wykonałam sama wózeczek do środka. Chociaż widać pewne niedociągnięcia to jestem z siebie dumna. A jak Wam się podoba?




czwartek, 1 września 2011

Karteczka z okazji narodzin

Moja kochana kuzynka urodziła córeczkę, z tej okazji powstała taka oto karteczka.

środa, 20 października 2010

Haft matematyczny- pierwsza odsłona

Dzięki koleżankom z pewnego sympatycznego forum książkowego naszła mnie chęć spróbowania swoich sił w czymś nowym. Dziewczyny robią cudne karteczki z haftem matematycznym, więc i ja chciałam coś stworzyć tą techniką. Przyznaję się, że nigdy wcześniej nie miałam z takim haftem do czynienia i jest to moja pierwsza taka praca. Karteczka dla przyjaciół z okazji narodzin ich pierwszego potomka.