Długo podziwiałam i w końcu pozazdrościłam koleżankom z Babskiego:) Zrobiłam pierwsze eksplodujące pudełko dla synka kuzynki. Do tego jeszcze wykonałam sama wózeczek do środka. Chociaż widać pewne niedociągnięcia to jestem z siebie dumna. A jak Wam się podoba?
Witam... Najpierw odkryłam w sobie pasję tworzenia biżuterii, potem zainteresowałam się wykonaniem karteczek okolicznościowych i odkryłam haft matematyczny. Co jeszcze będzie tego nie jestem w stanie przewidzieć, bo fascynuje mnie wiele rzeczy:) Mój blog jest miejscem, gdzie każdy może wpaść, rozgościć się i oglądnąć to co udaje mi się wykonać w wolnych chwilach. Zapraszam...
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą narodziny. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą narodziny. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 16 września 2012
czwartek, 1 września 2011
środa, 20 października 2010
Haft matematyczny- pierwsza odsłona
Dzięki koleżankom z pewnego sympatycznego forum książkowego naszła mnie chęć spróbowania swoich sił w czymś nowym. Dziewczyny robią cudne karteczki z haftem matematycznym, więc i ja chciałam coś stworzyć tą techniką. Przyznaję się, że nigdy wcześniej nie miałam z takim haftem do czynienia i jest to moja pierwsza taka praca. Karteczka dla przyjaciół z okazji narodzin ich pierwszego potomka.
Etykiety:
haft matematyczny,
kartki okolicznościowe,
narodziny
Subskrybuj:
Posty (Atom)