Witam... Najpierw odkryłam w sobie pasję tworzenia biżuterii, potem zainteresowałam się wykonaniem karteczek okolicznościowych i odkryłam haft matematyczny. Co jeszcze będzie tego nie jestem w stanie przewidzieć, bo fascynuje mnie wiele rzeczy:) Mój blog jest miejscem, gdzie każdy może wpaść, rozgościć się i oglądnąć to co udaje mi się wykonać w wolnych chwilach. Zapraszam...
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą urodziny. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą urodziny. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 22 grudnia 2013
wtorek, 6 sierpnia 2013
wtorek, 28 maja 2013
Kartki komunijne
Okres komunii minął. U mnie z tej okazji powstało kilka kartek pamiątkowych.
Komplet takich oto zaproszeń dla mojego chrześnika.
I jeszcze kartka z okazji 18-tych urodzin.
Komplet takich oto zaproszeń dla mojego chrześnika.
I jeszcze kartka z okazji 18-tych urodzin.
Etykiety:
kartki okolicznościowe,
komunia,
urodziny,
zaproszenia
niedziela, 11 listopada 2012
Kolejne eksplodujące pudełko
Tym razem eksplodujące pudełko powstało w wersji ślubnej.
Na ten sam ślub powstała jeszcze haftowana karteczka.
I na koniec kartka urodzinowa.
Na ten sam ślub powstała jeszcze haftowana karteczka.
I na koniec kartka urodzinowa.
Etykiety:
eksplodujące pudełka,
haft matematyczny,
kartki okolicznościowe,
ślub,
urodziny
wtorek, 3 lipca 2012
Karteczki
Wróciłam właśnie z urlopu, który spędzaliśmy na Mazurach. I śpieszę pochwalić się kartkami, które powstały jeszcze przed wyjazdem.
Dwie karteczki ślubne:
Karteczka jubileuszowa:
Karteczka urodzinowa:
Kartka na zakończenie roku szkolnego dla wychowawczyni mojego syna:
Etykiety:
haft matematyczny,
jubileusz,
kartki okolicznościowe,
ślub,
urodziny
piątek, 8 czerwca 2012
sobota, 24 września 2011
niedziela, 26 czerwca 2011
wtorek, 22 lutego 2011
Karteczka urodzinowa
piątek, 11 lutego 2011
Kolejna karteczka dla faceta
I znowu musiałam stanąć przed tym wyzwaniem. Nie lubię robić kartek dla facetów, bo nigdy nie mam pomysłu co można na takiej kartce umieścić. Tym razem karteczka miała być dodatkiem do prezentu na 18te urodziny dla bardzo sympatycznego chłopaka. Bardzo mi zależało, żeby się udała i żeby się spodobała, ale kosztowało mnie to sporo myślenia. Kilka dni zastanawiałam się jak ona ma wyglądać i w rezultacie wyszło takie coś:
czwartek, 27 stycznia 2011
Smak dzieciństwa
Kiedy byłam małym dzieckiem to półki sklepowe jeszcze nie uginały się od tych wszystkich słodyczy którymi raczą się nasze dzieci. Nie miałam najgorzej, bo tata pracował w Niemczech (a raczej w NRD) i jak przyjeżdżał to zawsze jakieś łakocie nam przywoził. Ale ja najlepiej pamiętam 2 przysmaki: czekoladę robioną przez mamę z mleka w proszku i kupowane przez mamę sezamki. Za robienie czekolady jeszcze się nie zabrałam, ale ostatnio trafiłam w internecie na przepis na domowe sezamki i postanowiłam skorzystać. Były przepyszne, a wyglądały tak:

A teraz czas powrócić do podstawowego tematu mojego bloga:) Oto moje ostatnie wyroby.
Na początek kartka z życzeniami dla mojej ukochanej pisarki. Kartka jest jedną stroną z albumu, który przygotowałyśmy wspólnymi siłami na pewnym bardzo sympatycznym forum.

Teraz karteczka urodzinowa dla mojej przyjaciółki z czasów szkolnych, która zawsze ma specjalny kącik w moim sercu.

I na koniec broszka dla bardzo sympatycznej forumowej koleżanki. Broszka była częścią prezentu gwiazdkowego.
A teraz czas powrócić do podstawowego tematu mojego bloga:) Oto moje ostatnie wyroby.
Na początek kartka z życzeniami dla mojej ukochanej pisarki. Kartka jest jedną stroną z albumu, który przygotowałyśmy wspólnymi siłami na pewnym bardzo sympatycznym forum.
Teraz karteczka urodzinowa dla mojej przyjaciółki z czasów szkolnych, która zawsze ma specjalny kącik w moim sercu.
I na koniec broszka dla bardzo sympatycznej forumowej koleżanki. Broszka była częścią prezentu gwiazdkowego.
Etykiety:
biżuteria,
haft matematyczny,
kartki okolicznościowe,
urodziny
środa, 3 listopada 2010
Pierwsze Kartki Świąteczne
Do Świąt jeszcze dużo czasu, ale jak wiadomo czas szybko płynie, więc ja już zaczynam tworzyć karteczki. Są to moje pierwsze kartki bożonarodzeniowe, bo w zeszłym roku jeszcze się karteczkowaniem nie zajmowałam. Oprócz karteczek świątecznych mam jeszcze jedną urodzinową i kilka ciekawych zdjęć z naszej poniedziałkowej wycieczki do lasu. W tym lesie nie byliśmy od bardzo dawna, więc byliśmy bardzo zdziwieni, gdy nagle droga się nam dosłownie urwała. A jest to oczywiście skutek ostatnich powodzi.
Ale zaczynam od początku:)
Karteczki świąteczne




Karteczka urodzinowa

Zdjęcia z lasu









A na koniec prawdziwie jesienny las
Ale zaczynam od początku:)
Karteczki świąteczne
Karteczka urodzinowa
Zdjęcia z lasu
A na koniec prawdziwie jesienny las
Subskrybuj:
Posty (Atom)


