Pokazywanie postów oznaczonych etykietą urodziny. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą urodziny. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 6 sierpnia 2013

Eksplodujące pudełka

Pudełeczko ślubne




Pudełko urodzinowe






wtorek, 28 maja 2013

Kartki komunijne

Okres komunii minął. U mnie z tej okazji powstało kilka kartek pamiątkowych.




 Komplet takich oto zaproszeń dla mojego chrześnika.
 I jeszcze kartka z okazji 18-tych urodzin.

niedziela, 11 listopada 2012

Kolejne eksplodujące pudełko

Tym razem eksplodujące pudełko powstało w wersji ślubnej.




Na ten sam ślub powstała jeszcze haftowana karteczka.


I na koniec kartka urodzinowa.


wtorek, 3 lipca 2012

Karteczki

Wróciłam właśnie z urlopu, który spędzaliśmy na Mazurach. I śpieszę pochwalić się kartkami, które powstały jeszcze przed wyjazdem.
Dwie karteczki ślubne:





Karteczka jubileuszowa:



Karteczka urodzinowa:



Kartka na zakończenie roku szkolnego dla wychowawczyni mojego syna:

piątek, 8 czerwca 2012

Karteczki urodzinowo- imieninowe

Ostatnio powstało pięć karteczek, które świetnie pasują zarówno na urodziny jak i imieniny.

niedziela, 26 czerwca 2011

Haftowane żabki

Kartka na drugie urodziny z żabkami.

wtorek, 22 lutego 2011

Karteczka urodzinowa

Mój siostrzeniec niedawno skończył 3 lata:) Po dzieciach widać jak ten czas szybko leci. Dopiero się urodził a tu już mały mężczyzna. Z tej okazji powstała poniższa karteczka.

piątek, 11 lutego 2011

Kolejna karteczka dla faceta

I znowu musiałam stanąć przed tym wyzwaniem. Nie lubię robić kartek dla facetów, bo nigdy nie mam pomysłu co można na takiej kartce umieścić. Tym razem karteczka miała być dodatkiem do prezentu na 18te urodziny dla bardzo sympatycznego chłopaka. Bardzo mi zależało, żeby się udała i żeby się spodobała, ale kosztowało mnie to sporo myślenia. Kilka dni zastanawiałam się jak ona ma wyglądać i w rezultacie wyszło takie coś:

czwartek, 27 stycznia 2011

Smak dzieciństwa

Kiedy byłam małym dzieckiem to półki sklepowe jeszcze nie uginały się od tych wszystkich słodyczy którymi raczą się nasze dzieci. Nie miałam najgorzej, bo tata pracował w Niemczech (a raczej w NRD) i jak przyjeżdżał to zawsze jakieś łakocie nam przywoził. Ale ja najlepiej pamiętam 2 przysmaki: czekoladę robioną przez mamę z mleka w proszku i kupowane przez mamę sezamki. Za robienie czekolady jeszcze się nie zabrałam, ale ostatnio trafiłam w internecie na przepis na domowe sezamki i postanowiłam skorzystać. Były przepyszne, a wyglądały tak:



A teraz czas powrócić do podstawowego tematu mojego bloga:) Oto moje ostatnie wyroby.
Na początek kartka z życzeniami dla mojej ukochanej pisarki. Kartka jest jedną stroną z albumu, który przygotowałyśmy wspólnymi siłami na pewnym bardzo sympatycznym forum.


Teraz karteczka urodzinowa dla mojej przyjaciółki z czasów szkolnych, która zawsze ma specjalny kącik w moim sercu.


I na koniec broszka dla bardzo sympatycznej forumowej koleżanki. Broszka była częścią prezentu gwiazdkowego.


środa, 3 listopada 2010

Pierwsze Kartki Świąteczne

Do Świąt jeszcze dużo czasu, ale jak wiadomo czas szybko płynie, więc ja już zaczynam tworzyć karteczki. Są to moje pierwsze kartki bożonarodzeniowe, bo w zeszłym roku jeszcze się karteczkowaniem nie zajmowałam. Oprócz karteczek świątecznych mam jeszcze jedną urodzinową i kilka ciekawych zdjęć z naszej poniedziałkowej wycieczki do lasu. W tym lesie nie byliśmy od bardzo dawna, więc byliśmy bardzo zdziwieni, gdy nagle droga się nam dosłownie urwała. A jest to oczywiście skutek ostatnich powodzi.
Ale zaczynam od początku:)
Karteczki świąteczne






Karteczka urodzinowa


Zdjęcia z lasu










A na koniec prawdziwie jesienny las