Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ozdoby świąteczne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ozdoby świąteczne. Pokaż wszystkie posty

sobota, 17 grudnia 2011

Mój pierwszy karczoch

Zafascynowana pracami dziewczyn z babskiego hobby postanowiłam zrobić w tym roku bombki- karczochy. Chwalę się pierwszą. Wiem, że nie jest idealna, troszkę krzywa tam i ówdzie, ale się nad nią namęczyłam:) Tak wygląda w całej okazałości:


A tak wygląda od dołu:)

wtorek, 13 grudnia 2011

Świątecznie

Tym razem komplecik serduszek filcowych na choinkę.



czwartek, 23 grudnia 2010

Święta tuż tuż...

Wszystkim którzy tu czasem zaglądają, życzę zdrowych i spokojnych świąt. Aby były one pełne ciepła rodzinnego, zapachu igliwia i blasku choinki. Aby zniknęły wszystkie troski, smutki i problemy. Niech we wszystkich domach zagości dobro, miłość i radosny dźwięk kolęd.


wtorek, 13 kwietnia 2010

U mnie jeszcze świątecznie:)

Zabieganie przed świętami i rozleniwienie po nich sprawiło, że zapomniałam zamieścić wielkanocną porcyjkę prac. Nie jest tego wiele, bo tylko 2 karteczki i 2 filcowe ocieplacze na jajeczka. Na zajączki- ocieplacze pomysł znalazłam w jakimś tygodniku, troszkę zmieniłam i stworzyłam. Fajnie wyglądały na świątecznym stole, ale oczywiście zapomniałam zrobić fotki i dopiero teraz sobie o nich przypomniałam.



poniedziałek, 28 grudnia 2009

Kolejna porcja ozdób choinkowych

Chociaż jest już po Świętach, ale nastrój pozostał i ozdoby jak najbardziej na miejscu:) Poza tym dopiero teraz znalazłam chwilkę oddechu po przedświątecznej i świątecznej bieganinie. Ozdób niestety nie udało mi się zrobić tak wiele jak planowałam, ale na przyszłość będę pamiętać, żeby zaczynać szycie już we wrześniu:) Poza tym kupiłam bardzo ładne drewniane zawieszki i szybko zmajstrowałam z nich kolczyki, więc też pokażę. Ale zaczynam od ozdóbek.

Filcowe ptaszki


Kolejny aniołek

Filcowe gwiazdki

Filcowe serduszka


A teraz kolej na kolczyki. Czerwone już zostały sprzątnięte przez moją siostrę, a druga siostra sprzątnęła czarne, którym nawet nie zdążyłam zrobić zdjęcia:)

drewno, szklane koraliki, elementy posrebrzane

drewno, szklane koraliki, elementy posrebrzane

drewno, elementy posrebrzane

drewno, szklane koraliki, elementy posrebrzane

czwartek, 10 grudnia 2009

Kolejne choinkowe filcaki

Praca mi idzie powoli, bo jednak uszycie jednej ozdoby trochę czasu zajmuje, a synuś wcale nie pomaga. Akurat wtedy, gdy szyję, on ma bardzo dużo spraw do mamy:) Ale muszę się ostro wziąć do roboty, bo do Świąt coraz bliżej. Ale ostatnimi pracami mogę się pochwalić.

Aniołek


Ludzik- "pierniczek"

Serduszko

I kolejne choineczki, bo jednak one najbardziej mi się podobają


A na koniec kilka biżuteryjnych drobiazgów:
Zawieszka do łańcuszka, zrobiona z myślą o pewnej Aneczce

Elementy posrebrzane, turkus, koraliki szklane

Dla tej samej Aneczki - zawieszka do komórki
linka jubilerska, koraliki akrylowe

Kolczyki:
sznurek, koraliki "fimo", koraliki szklane, bigle posrebrzane

bigle "rybki" srebrne, koraliki szklane, swarovski

Zawieszka do telefonu:
sznurek, koraliki drewniane

sobota, 28 listopada 2009

Powiew Świąt

Pomysł na ozdoby choinkowe wpadł mi do głowy zaledwie wczoraj, a już powstały dwie:) Po prostu musiałam spróbować. Jestem prawie zadowolona z efektu i myślę, że do świąt jeszcze trochę stworzę tych cudeniek. Jak na razie powstała choinka i bałwanek, który ma troszkę niedopracowaną minkę, ale myślę, że następne będą bardziej udane. A wiec chwalę się od razu.

Choinka:

Bałwanek:


Zamieszczam też zdjęcia drugiego kompletu dla dziewczynki, niestety zdjęcie bransoletki jest troszkę niewyraźne, ponieważ mój "wspaniały" aparat innego nie chce zrobić.

Kolczyki:

koraliki "millefiori", koraliki szklane, elementy posrebrzane, linka jubilerska

Bransoletka:
koraliki "millefiori", koraliki szklane, elementy posrebrzane, linka jubilerska