Witam... Najpierw odkryłam w sobie pasję tworzenia biżuterii, potem zainteresowałam się wykonaniem karteczek okolicznościowych i odkryłam haft matematyczny. Co jeszcze będzie tego nie jestem w stanie przewidzieć, bo fascynuje mnie wiele rzeczy:) Mój blog jest miejscem, gdzie każdy może wpaść, rozgościć się i oglądnąć to co udaje mi się wykonać w wolnych chwilach. Zapraszam...
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ozdoby świąteczne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ozdoby świąteczne. Pokaż wszystkie posty
sobota, 13 grudnia 2014
sobota, 17 grudnia 2011
Mój pierwszy karczoch
wtorek, 13 grudnia 2011
czwartek, 23 grudnia 2010
Święta tuż tuż...
Wszystkim którzy tu czasem zaglądają, życzę zdrowych i spokojnych świąt. Aby były one pełne ciepła rodzinnego, zapachu igliwia i blasku choinki. Aby zniknęły wszystkie troski, smutki i problemy. Niech we wszystkich domach zagości dobro, miłość i radosny dźwięk kolęd.
wtorek, 13 kwietnia 2010
U mnie jeszcze świątecznie:)
Zabieganie przed świętami i rozleniwienie po nich sprawiło, że zapomniałam zamieścić wielkanocną porcyjkę prac. Nie jest tego wiele, bo tylko 2 karteczki i 2 filcowe ocieplacze na jajeczka. Na zajączki- ocieplacze pomysł znalazłam w jakimś tygodniku, troszkę zmieniłam i stworzyłam. Fajnie wyglądały na świątecznym stole, ale oczywiście zapomniałam zrobić fotki i dopiero teraz sobie o nich przypomniałam.


Etykiety:
kartki okolicznościowe,
ozdoby świąteczne,
wielkanoc
poniedziałek, 28 grudnia 2009
Kolejna porcja ozdób choinkowych
Chociaż jest już po Świętach, ale nastrój pozostał i ozdoby jak najbardziej na miejscu:) Poza tym dopiero teraz znalazłam chwilkę oddechu po przedświątecznej i świątecznej bieganinie. Ozdób niestety nie udało mi się zrobić tak wiele jak planowałam, ale na przyszłość będę pamiętać, żeby zaczynać szycie już we wrześniu:) Poza tym kupiłam bardzo ładne drewniane zawieszki i szybko zmajstrowałam z nich kolczyki, więc też pokażę. Ale zaczynam od ozdóbek.
Filcowe ptaszki

Kolejny aniołek

Filcowe gwiazdki

Filcowe serduszka

A teraz kolej na kolczyki. Czerwone już zostały sprzątnięte przez moją siostrę, a druga siostra sprzątnęła czarne, którym nawet nie zdążyłam zrobić zdjęcia:)
drewno, szklane koraliki, elementy posrebrzane
drewno, szklane koraliki, elementy posrebrzane
drewno, elementy posrebrzane
drewno, szklane koraliki, elementy posrebrzane
Filcowe ptaszki
Kolejny aniołek
Filcowe gwiazdki
Filcowe serduszka
A teraz kolej na kolczyki. Czerwone już zostały sprzątnięte przez moją siostrę, a druga siostra sprzątnęła czarne, którym nawet nie zdążyłam zrobić zdjęcia:)
czwartek, 10 grudnia 2009
Kolejne choinkowe filcaki
Praca mi idzie powoli, bo jednak uszycie jednej ozdoby trochę czasu zajmuje, a synuś wcale nie pomaga. Akurat wtedy, gdy szyję, on ma bardzo dużo spraw do mamy:) Ale muszę się ostro wziąć do roboty, bo do Świąt coraz bliżej. Ale ostatnimi pracami mogę się pochwalić.
Aniołek

Ludzik- "pierniczek"

Serduszko

I kolejne choineczki, bo jednak one najbardziej mi się podobają

A na koniec kilka biżuteryjnych drobiazgów:
Zawieszka do łańcuszka, zrobiona z myślą o pewnej Aneczce
Elementy posrebrzane, turkus, koraliki szklane
Dla tej samej Aneczki - zawieszka do komórki
linka jubilerska, koraliki akrylowe
Kolczyki:
sznurek, koraliki "fimo", koraliki szklane, bigle posrebrzane
bigle "rybki" srebrne, koraliki szklane, swarovski
Zawieszka do telefonu:
sznurek, koraliki drewniane
Aniołek
Ludzik- "pierniczek"
Serduszko
I kolejne choineczki, bo jednak one najbardziej mi się podobają
A na koniec kilka biżuteryjnych drobiazgów:
Zawieszka do łańcuszka, zrobiona z myślą o pewnej Aneczce
Dla tej samej Aneczki - zawieszka do komórki
Kolczyki:
Zawieszka do telefonu:
sobota, 28 listopada 2009
Powiew Świąt
Pomysł na ozdoby choinkowe wpadł mi do głowy zaledwie wczoraj, a już powstały dwie:) Po prostu musiałam spróbować. Jestem prawie zadowolona z efektu i myślę, że do świąt jeszcze trochę stworzę tych cudeniek. Jak na razie powstała choinka i bałwanek, który ma troszkę niedopracowaną minkę, ale myślę, że następne będą bardziej udane. A wiec chwalę się od razu.
Choinka:

Bałwanek:

Zamieszczam też zdjęcia drugiego kompletu dla dziewczynki, niestety zdjęcie bransoletki jest troszkę niewyraźne, ponieważ mój "wspaniały" aparat innego nie chce zrobić.
Kolczyki:
koraliki "millefiori", koraliki szklane, elementy posrebrzane, linka jubilerska
Bransoletka:
koraliki "millefiori", koraliki szklane, elementy posrebrzane, linka jubilerska
Choinka:
Bałwanek:
Zamieszczam też zdjęcia drugiego kompletu dla dziewczynki, niestety zdjęcie bransoletki jest troszkę niewyraźne, ponieważ mój "wspaniały" aparat innego nie chce zrobić.
Kolczyki:
Bransoletka:
Subskrybuj:
Posty (Atom)






