środa, 20 października 2010

Haft matematyczny- pierwsza odsłona

Dzięki koleżankom z pewnego sympatycznego forum książkowego naszła mnie chęć spróbowania swoich sił w czymś nowym. Dziewczyny robią cudne karteczki z haftem matematycznym, więc i ja chciałam coś stworzyć tą techniką. Przyznaję się, że nigdy wcześniej nie miałam z takim haftem do czynienia i jest to moja pierwsza taka praca. Karteczka dla przyjaciół z okazji narodzin ich pierwszego potomka.

wtorek, 21 września 2010

Kolejna karteczka urodzinowa

Tym razem dla Mateuszka. Została już wysłana i mam nadzieję, że tym razem nasza kochana Poczta Polska nie zawiedzie.

piątek, 27 sierpnia 2010

Karteczka ślubna

Ostatnio u mnie same karteczki. Do biżuterii coś się nie mogę zabrać niestety. Tym razem karteczka ślubna.

niedziela, 22 sierpnia 2010

"Męska" karteczka

Pierwszy raz przyszło mi zrobić karteczkę dla mężczyzny. Zostaliśmy zaproszeni do szwagra na urodziny, więc postanowiłam do prezentu dołożyć karteczkę własnej roboty. I tu wystąpił problem, ponieważ nigdy nie robiłam kartki typowo dla faceta. Po wielu kombinacjach i przemyśleniach wyszło mi coś takiego:)

środa, 18 sierpnia 2010

Kartka dla małego marynarza

Dostałam zamówienie na karteczkę z okazji 1 urodzin małego Filipka. Postanowiłam zrobić coś w stylu "marynarskim". Wyszedł mi taki oto stateczek dla małego Kapitana:)

środa, 30 czerwca 2010

Melduję się

Tak dawno nie zaglądałam na swojego bloga. Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Poza tym ostatnio strasznie się zaniedbałam i mało co tworzę, jeśli już to karteczki okazjonalne. Zrobiłam sobie też biżuterię na wesele znajomych i nie miałam nawet jak sfotografować, bo albo pogody nie było na zdjęcia, albo aparatu. Powstała też biżuteria ślubna dla koleżanki, ale muszę się do niej wybrać z aparatem, bo nie zdążyłam zrobić fotek. Ale nie ma co się rozpisywać, przechodzę więc do fotek.
Zaczynam od karteczek, pierwsze 2 zdjęcia niestety z komórki.

Karteczka dla Oliwierka

Karteczka dla Julki

Karteczka dla Igorka

A teraz moja "weselna" biżuteria:
Dzień pierwszy: kolczyki i bransoletka
kryształki swarovski octagon, elementy srebrne

kryształki swarovski octagon, elementy srebrne

Dzień drugi: kolczyki i bransoletka
kryształki swarovski bicone, elementy posrebrzane

kryształki swarovski bicone, kryształ lodowy, drut z pamięcią posrebrzany

I na koniec jeszcze 2 pary kolczyków:

kryształki swarovski bicone, bigle- rybki srebrne

koraliki szklane, koraliki millefiori, elementy posrebrzane

wtorek, 11 maja 2010

Karteczki okolicznościowe

Ostatnio czasu ciągle brak, więc mało tworzę. To co stworzyłam czeka na fotografowanie, ale pogoda niestety nie pozwala. Pochwalę się dziś tylko dwiema karteczkami. Jedna została zrobiona dla mojej babci z okazji urodzin, karteczka była dodatkiem do kosza 80 róż. Druga powędrowała z najlepszymi życzeniami do naszych przyjaciół. Zdjęcia niestety są z telefonu, bo mój mąż zostawił aparat w pracy i jakoś nie może go donieść do domu.


Przepraszam za to zdjęcie, ale nijak nie mogę go odwrócić:(