Witam... Najpierw odkryłam w sobie pasję tworzenia biżuterii, potem zainteresowałam się wykonaniem karteczek okolicznościowych i odkryłam haft matematyczny. Co jeszcze będzie tego nie jestem w stanie przewidzieć, bo fascynuje mnie wiele rzeczy:) Mój blog jest miejscem, gdzie każdy może wpaść, rozgościć się i oglądnąć to co udaje mi się wykonać w wolnych chwilach. Zapraszam...
środa, 20 października 2010
Haft matematyczny- pierwsza odsłona
Dzięki koleżankom z pewnego sympatycznego forum książkowego naszła mnie chęć spróbowania swoich sił w czymś nowym. Dziewczyny robią cudne karteczki z haftem matematycznym, więc i ja chciałam coś stworzyć tą techniką. Przyznaję się, że nigdy wcześniej nie miałam z takim haftem do czynienia i jest to moja pierwsza taka praca. Karteczka dla przyjaciół z okazji narodzin ich pierwszego potomka.
Etykiety:
haft matematyczny,
kartki okolicznościowe,
narodziny
wtorek, 21 września 2010
Kolejna karteczka urodzinowa
piątek, 27 sierpnia 2010
Karteczka ślubna
niedziela, 22 sierpnia 2010
"Męska" karteczka
Pierwszy raz przyszło mi zrobić karteczkę dla mężczyzny. Zostaliśmy zaproszeni do szwagra na urodziny, więc postanowiłam do prezentu dołożyć karteczkę własnej roboty. I tu wystąpił problem, ponieważ nigdy nie robiłam kartki typowo dla faceta. Po wielu kombinacjach i przemyśleniach wyszło mi coś takiego:)
środa, 18 sierpnia 2010
Kartka dla małego marynarza
środa, 30 czerwca 2010
Melduję się
Tak dawno nie zaglądałam na swojego bloga. Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Poza tym ostatnio strasznie się zaniedbałam i mało co tworzę, jeśli już to karteczki okazjonalne. Zrobiłam sobie też biżuterię na wesele znajomych i nie miałam nawet jak sfotografować, bo albo pogody nie było na zdjęcia, albo aparatu. Powstała też biżuteria ślubna dla koleżanki, ale muszę się do niej wybrać z aparatem, bo nie zdążyłam zrobić fotek. Ale nie ma co się rozpisywać, przechodzę więc do fotek.
Zaczynam od karteczek, pierwsze 2 zdjęcia niestety z komórki.



A teraz moja "weselna" biżuteria:
kryształki swarovski octagon, elementy srebrne
kryształki swarovski octagon, elementy srebrne
kryształki swarovski bicone, elementy posrebrzane
kryształki swarovski bicone, kryształ lodowy, drut z pamięcią posrebrzany
I na koniec jeszcze 2 pary kolczyków:
kryształki swarovski bicone, bigle- rybki srebrne
koraliki szklane, koraliki millefiori, elementy posrebrzane
Zaczynam od karteczek, pierwsze 2 zdjęcia niestety z komórki.
Karteczka dla Oliwierka

Karteczka dla Julki

Karteczka dla Igorka
A teraz moja "weselna" biżuteria:
Dzień pierwszy: kolczyki i bransoletka
Dzień drugi: kolczyki i bransoletka
I na koniec jeszcze 2 pary kolczyków:
Etykiety:
biżuteria,
biżuteria srebrna,
kartki okolicznościowe,
urodziny
wtorek, 11 maja 2010
Karteczki okolicznościowe
Ostatnio czasu ciągle brak, więc mało tworzę. To co stworzyłam czeka na fotografowanie, ale pogoda niestety nie pozwala. Pochwalę się dziś tylko dwiema karteczkami. Jedna została zrobiona dla mojej babci z okazji urodzin, karteczka była dodatkiem do kosza 80 róż. Druga powędrowała z najlepszymi życzeniami do naszych przyjaciół. Zdjęcia niestety są z telefonu, bo mój mąż zostawił aparat w pracy i jakoś nie może go donieść do domu.
Przepraszam za to zdjęcie, ale nijak nie mogę go odwrócić:(
Subskrybuj:
Posty (Atom)