niedziela, 19 czerwca 2011

Haftowane wariacje

Ostatnio powstały 3 haftowane karteczki. Wszystkie 3 są do siebie podobne i są upominkami pożegnalnymi dla pań przedszkolanek mojego siostrzeńca. Wykorzystałam kwiatowe wzory, które bardzo mi się podobają.





środa, 25 maja 2011

Pierwsza Komunia Święta

Druga już karteczka z okazji komunii. Niestety zdjęcie robione w ostatniej chwili i nie wyszło najlepiej.

poniedziałek, 2 maja 2011

Komunijnie

Pierwsza taka karteczka w moim dorobku.

piątek, 29 kwietnia 2011

Karteczka na szczęście

Ostatnio powstała karteczka z czterolistną koniczynką. Koniczynka ma przynieść szczęście znajomym w ich nowo wyremontowanym mieszkanku. Wykonując ją wykorzystałam kwiatuszki, ćwieki i śliczny pasiasty papier, które zakupiłam w scrapart

wtorek, 19 kwietnia 2011

Kartki wielkanocne

Karteczki powstały cztery i dzisiaj zostały wysłane do najbliższych mi osób. Mam cichą nadzieję, że dojdą przed świętami i ucieszą adresatki:)






Powstała też karteczka z okazji bierzmowania.




Życzę wszystkim, aby nadchodzące Święta Wielkanocne były przepełnione miłością, dobrocią, życzliwością oraz szczęściem. Aby spędzone były w gronie bliskich, kochających ludzi, w rodzinnej, pełnej ciepła atmosferze. Życzę Wam także smacznego jajeczka i mokrego dyngusa, oraz pięknej pogody:)

wtorek, 22 lutego 2011

Karteczka urodzinowa

Mój siostrzeniec niedawno skończył 3 lata:) Po dzieciach widać jak ten czas szybko leci. Dopiero się urodził a tu już mały mężczyzna. Z tej okazji powstała poniższa karteczka.

piątek, 11 lutego 2011

Kolejna karteczka dla faceta

I znowu musiałam stanąć przed tym wyzwaniem. Nie lubię robić kartek dla facetów, bo nigdy nie mam pomysłu co można na takiej kartce umieścić. Tym razem karteczka miała być dodatkiem do prezentu na 18te urodziny dla bardzo sympatycznego chłopaka. Bardzo mi zależało, żeby się udała i żeby się spodobała, ale kosztowało mnie to sporo myślenia. Kilka dni zastanawiałam się jak ona ma wyglądać i w rezultacie wyszło takie coś: