A tak wygląda od dołu:)
Witam... Najpierw odkryłam w sobie pasję tworzenia biżuterii, potem zainteresowałam się wykonaniem karteczek okolicznościowych i odkryłam haft matematyczny. Co jeszcze będzie tego nie jestem w stanie przewidzieć, bo fascynuje mnie wiele rzeczy:) Mój blog jest miejscem, gdzie każdy może wpaść, rozgościć się i oglądnąć to co udaje mi się wykonać w wolnych chwilach. Zapraszam...
sobota, 17 grudnia 2011
Mój pierwszy karczoch
Zafascynowana pracami dziewczyn z babskiego hobby postanowiłam zrobić w tym roku bombki- karczochy. Chwalę się pierwszą. Wiem, że nie jest idealna, troszkę krzywa tam i ówdzie, ale się nad nią namęczyłam:) Tak wygląda w całej okazałości:

A tak wygląda od dołu:)
A tak wygląda od dołu:)
piątek, 16 grudnia 2011
wtorek, 13 grudnia 2011
Biżuteryjnie
Ostatnio powstało kilka par kolczyków. Kilka osób prosiło mnie o krótkie, więc zrobiłam:)
kolczyki: elementy posrebrzane, koraliki szklane "crackle"
kolczyki: elementy posrebrzane, koraliki szklane "crackle"
kolczyki: elementy posrebrzane, koraliki szklane
kolczyki: elementy posrebrzane, koraliki szklane
kolczyki: elementy posrebrzane, koraliki szklane
Powstały także 3 zakładki do książek:)


Powstały także 3 zakładki do książek:)
czwartek, 8 grudnia 2011
środa, 7 grudnia 2011
Kolejne świąteczne karteczki
Tym razem muszę przeprosić za jakość zdjęć. Nie zdążyłam zrobić fotek w dzień, a karteczki były już do odbioru.








Etykiety:
Boże Narodzenie,
haft matematyczny,
kartki okolicznościowe
piątek, 2 grudnia 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)