Przepraszam za jakość zdjęć, ale niestety za oknem szaro- buro, a ja musiałam zdjęcia zrobić dziś.
Witam... Najpierw odkryłam w sobie pasję tworzenia biżuterii, potem zainteresowałam się wykonaniem karteczek okolicznościowych i odkryłam haft matematyczny. Co jeszcze będzie tego nie jestem w stanie przewidzieć, bo fascynuje mnie wiele rzeczy:) Mój blog jest miejscem, gdzie każdy może wpaść, rozgościć się i oglądnąć to co udaje mi się wykonać w wolnych chwilach. Zapraszam...
poniedziałek, 29 listopada 2010
Kartki świąteczne z haftem matematycznym
Kolejna porcja karteczek świątecznych. Tym razem są to w większości kartki z haftem matematycznym. W międzyczasie powstała jedna z okazji 18tki.
Przepraszam za jakość zdjęć, ale niestety za oknem szaro- buro, a ja musiałam zdjęcia zrobić dziś.











Przepraszam za jakość zdjęć, ale niestety za oknem szaro- buro, a ja musiałam zdjęcia zrobić dziś.
Etykiety:
Boże Narodzenie,
haft matematyczny,
kartki okolicznościowe
niedziela, 21 listopada 2010
Kolejne karteczki świąteczne
środa, 3 listopada 2010
Pierwsze Kartki Świąteczne
Do Świąt jeszcze dużo czasu, ale jak wiadomo czas szybko płynie, więc ja już zaczynam tworzyć karteczki. Są to moje pierwsze kartki bożonarodzeniowe, bo w zeszłym roku jeszcze się karteczkowaniem nie zajmowałam. Oprócz karteczek świątecznych mam jeszcze jedną urodzinową i kilka ciekawych zdjęć z naszej poniedziałkowej wycieczki do lasu. W tym lesie nie byliśmy od bardzo dawna, więc byliśmy bardzo zdziwieni, gdy nagle droga się nam dosłownie urwała. A jest to oczywiście skutek ostatnich powodzi.
Ale zaczynam od początku:)
Karteczki świąteczne




Karteczka urodzinowa

Zdjęcia z lasu









A na koniec prawdziwie jesienny las
Ale zaczynam od początku:)
Karteczki świąteczne
Karteczka urodzinowa
Zdjęcia z lasu
A na koniec prawdziwie jesienny las
środa, 20 października 2010
Haft matematyczny- pierwsza odsłona
Dzięki koleżankom z pewnego sympatycznego forum książkowego naszła mnie chęć spróbowania swoich sił w czymś nowym. Dziewczyny robią cudne karteczki z haftem matematycznym, więc i ja chciałam coś stworzyć tą techniką. Przyznaję się, że nigdy wcześniej nie miałam z takim haftem do czynienia i jest to moja pierwsza taka praca. Karteczka dla przyjaciół z okazji narodzin ich pierwszego potomka.
Etykiety:
haft matematyczny,
kartki okolicznościowe,
narodziny
wtorek, 21 września 2010
Kolejna karteczka urodzinowa
piątek, 27 sierpnia 2010
Karteczka ślubna
niedziela, 22 sierpnia 2010
"Męska" karteczka
Pierwszy raz przyszło mi zrobić karteczkę dla mężczyzny. Zostaliśmy zaproszeni do szwagra na urodziny, więc postanowiłam do prezentu dołożyć karteczkę własnej roboty. I tu wystąpił problem, ponieważ nigdy nie robiłam kartki typowo dla faceta. Po wielu kombinacjach i przemyśleniach wyszło mi coś takiego:)
Subskrybuj:
Posty (Atom)