poniedziałek, 29 listopada 2010

Kartki świąteczne z haftem matematycznym

Kolejna porcja karteczek świątecznych. Tym razem są to w większości kartki z haftem matematycznym. W międzyczasie powstała jedna z okazji 18tki.
Przepraszam za jakość zdjęć, ale niestety za oknem szaro- buro, a ja musiałam zdjęcia zrobić dziś.















niedziela, 21 listopada 2010

Kolejne karteczki świąteczne

Druga odsłona karteczek na święta. Kolejne się już produkują. Tematyka świąteczna bardzo mi odpowiada:)





środa, 3 listopada 2010

Pierwsze Kartki Świąteczne

Do Świąt jeszcze dużo czasu, ale jak wiadomo czas szybko płynie, więc ja już zaczynam tworzyć karteczki. Są to moje pierwsze kartki bożonarodzeniowe, bo w zeszłym roku jeszcze się karteczkowaniem nie zajmowałam. Oprócz karteczek świątecznych mam jeszcze jedną urodzinową i kilka ciekawych zdjęć z naszej poniedziałkowej wycieczki do lasu. W tym lesie nie byliśmy od bardzo dawna, więc byliśmy bardzo zdziwieni, gdy nagle droga się nam dosłownie urwała. A jest to oczywiście skutek ostatnich powodzi.
Ale zaczynam od początku:)
Karteczki świąteczne






Karteczka urodzinowa


Zdjęcia z lasu










A na koniec prawdziwie jesienny las

środa, 20 października 2010

Haft matematyczny- pierwsza odsłona

Dzięki koleżankom z pewnego sympatycznego forum książkowego naszła mnie chęć spróbowania swoich sił w czymś nowym. Dziewczyny robią cudne karteczki z haftem matematycznym, więc i ja chciałam coś stworzyć tą techniką. Przyznaję się, że nigdy wcześniej nie miałam z takim haftem do czynienia i jest to moja pierwsza taka praca. Karteczka dla przyjaciół z okazji narodzin ich pierwszego potomka.

wtorek, 21 września 2010

Kolejna karteczka urodzinowa

Tym razem dla Mateuszka. Została już wysłana i mam nadzieję, że tym razem nasza kochana Poczta Polska nie zawiedzie.

piątek, 27 sierpnia 2010

Karteczka ślubna

Ostatnio u mnie same karteczki. Do biżuterii coś się nie mogę zabrać niestety. Tym razem karteczka ślubna.

niedziela, 22 sierpnia 2010

"Męska" karteczka

Pierwszy raz przyszło mi zrobić karteczkę dla mężczyzny. Zostaliśmy zaproszeni do szwagra na urodziny, więc postanowiłam do prezentu dołożyć karteczkę własnej roboty. I tu wystąpił problem, ponieważ nigdy nie robiłam kartki typowo dla faceta. Po wielu kombinacjach i przemyśleniach wyszło mi coś takiego:)