czwartek, 23 grudnia 2010

Święta tuż tuż...

Wszystkim którzy tu czasem zaglądają, życzę zdrowych i spokojnych świąt. Aby były one pełne ciepła rodzinnego, zapachu igliwia i blasku choinki. Aby zniknęły wszystkie troski, smutki i problemy. Niech we wszystkich domach zagości dobro, miłość i radosny dźwięk kolęd.


sobota, 18 grudnia 2010

Ostatnie kartki świąteczne

To już chyba koniec z kartkami świątecznymi w tym roku. Ostatnie 4 zostały dziś przeze mnie wysłane. Mam nadzieję, że Poczta Polska nie zawiedzie i dojdą na czas, żeby sprawić radość ważnym dla mnie Osóbkom:) Oto i one:






poniedziałek, 29 listopada 2010

Kartki świąteczne z haftem matematycznym

Kolejna porcja karteczek świątecznych. Tym razem są to w większości kartki z haftem matematycznym. W międzyczasie powstała jedna z okazji 18tki.
Przepraszam za jakość zdjęć, ale niestety za oknem szaro- buro, a ja musiałam zdjęcia zrobić dziś.















niedziela, 21 listopada 2010

Kolejne karteczki świąteczne

Druga odsłona karteczek na święta. Kolejne się już produkują. Tematyka świąteczna bardzo mi odpowiada:)





środa, 3 listopada 2010

Pierwsze Kartki Świąteczne

Do Świąt jeszcze dużo czasu, ale jak wiadomo czas szybko płynie, więc ja już zaczynam tworzyć karteczki. Są to moje pierwsze kartki bożonarodzeniowe, bo w zeszłym roku jeszcze się karteczkowaniem nie zajmowałam. Oprócz karteczek świątecznych mam jeszcze jedną urodzinową i kilka ciekawych zdjęć z naszej poniedziałkowej wycieczki do lasu. W tym lesie nie byliśmy od bardzo dawna, więc byliśmy bardzo zdziwieni, gdy nagle droga się nam dosłownie urwała. A jest to oczywiście skutek ostatnich powodzi.
Ale zaczynam od początku:)
Karteczki świąteczne






Karteczka urodzinowa


Zdjęcia z lasu










A na koniec prawdziwie jesienny las

środa, 20 października 2010

Haft matematyczny- pierwsza odsłona

Dzięki koleżankom z pewnego sympatycznego forum książkowego naszła mnie chęć spróbowania swoich sił w czymś nowym. Dziewczyny robią cudne karteczki z haftem matematycznym, więc i ja chciałam coś stworzyć tą techniką. Przyznaję się, że nigdy wcześniej nie miałam z takim haftem do czynienia i jest to moja pierwsza taka praca. Karteczka dla przyjaciół z okazji narodzin ich pierwszego potomka.

wtorek, 21 września 2010

Kolejna karteczka urodzinowa

Tym razem dla Mateuszka. Została już wysłana i mam nadzieję, że tym razem nasza kochana Poczta Polska nie zawiedzie.