Kolejne pudełeczko powstało na chrzest mojej siostrzenicy Tosi :)
Witam... Najpierw odkryłam w sobie pasję tworzenia biżuterii, potem zainteresowałam się wykonaniem karteczek okolicznościowych i odkryłam haft matematyczny. Co jeszcze będzie tego nie jestem w stanie przewidzieć, bo fascynuje mnie wiele rzeczy:) Mój blog jest miejscem, gdzie każdy może wpaść, rozgościć się i oglądnąć to co udaje mi się wykonać w wolnych chwilach. Zapraszam...
niedziela, 13 stycznia 2013
wtorek, 1 stycznia 2013
wtorek, 25 grudnia 2012
Święta, święta...
Życzę wszystkim aby nadchodzące święta
były przepełnione miłością, dobrem i spokojem.
Aby w każdym domu zapanowały spokój, ciepło i harmonia!
niedziela, 11 listopada 2012
Kolejne eksplodujące pudełko
Tym razem eksplodujące pudełko powstało w wersji ślubnej.
Na ten sam ślub powstała jeszcze haftowana karteczka.
I na koniec kartka urodzinowa.
Na ten sam ślub powstała jeszcze haftowana karteczka.
I na koniec kartka urodzinowa.
Etykiety:
eksplodujące pudełka,
haft matematyczny,
kartki okolicznościowe,
ślub,
urodziny
piątek, 12 października 2012
Pracowity październik
Październik okazał się dla mnie bardzo pracowity ( a jeszcze nie ma połowy miesiąca). Co roku obiecuję sobie, że wcześniej zacznę karteczki świąteczne i nic z tego nie wychodzi. Tym razem zaskoczył mnie Dzień Nauczyciela i musiałam się wykazać:) W międzyczasie powstało także eksplodujące pudełeczko z okazji 35-lecia ślubu. Za zdjęcie jednej karteczki przepraszam, bo już ją zapakowałam i w ostatniej chwili przypomniałam sobie o aparacie, no i wyszło jak wyszło. Zapraszam do oglądania, komentarze mile widziane:)
Karteczki dla nauczycieli
Karteczki dla nauczycieli
Na koniec eksplodujące pudełeczko, drugie w moim dorobku
niedziela, 16 września 2012
Pierwsze eksplodujące pudełko
Długo podziwiałam i w końcu pozazdrościłam koleżankom z Babskiego:) Zrobiłam pierwsze eksplodujące pudełko dla synka kuzynki. Do tego jeszcze wykonałam sama wózeczek do środka. Chociaż widać pewne niedociągnięcia to jestem z siebie dumna. A jak Wam się podoba?
sobota, 1 września 2012
Kartki ślubne
Kolejna porcja kartek na ślub:)
Za ostatnie zdjęcie przepraszam, ale musiałam robić w nocy. Pomysł na kwiatka zaczerpnęłam z tej strony:)
Subskrybuj:
Posty (Atom)
















