wtorek, 12 lutego 2013

Pomóż Piotrusiowi

Po raz kolejny proszę o przekazanie 1% podatku dla Piotra- mojego kuzyna.
Po kliknięciu zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze.

Aby przekazać 1% podatku na leczenie Piotra, należy w deklaracji Pit wpisać numer KRS fundacji "Zdążyć z pomocą", ten numer to: 0000037904.

WAŻNE!
Aby pieniądze trafiły na subkonto Piotra, należy w rubryce "Cel szczegółowy 1%" wpisać: 10661, Biernat Piotr.
W imieniu Piotra i całej naszej rodziny Dziękuję!

wtorek, 5 lutego 2013

Haftowane zaproszenia na Jasełka

Zapomniałam zupełnie o tych zaproszeniach i dlatego tak późno wstawiam zdjęcia. Jakoś tak w połowie stycznia znajoma poprosiła mnie o wykonanie zaproszeń dla ważnych osób z naszej gminy i szkoły. Chciałam, żeby było elegancko, więc postawiłam na haft matematyczny. Zdjęcia wyszły mi ciemne, bo jak zwykle robiłam je wieczorem przed samym odbiorem zaproszeń. ale ja już tak mam z kartkami, że wszystko zostawiam na koniec i potem siedzę parę godzin. W tym wypadku przesiedziałam prawie całą niedzielę.







niedziela, 13 stycznia 2013

Eksplodujące pudeleczko w wersji różowej

Kolejne pudełeczko powstało na chrzest mojej siostrzenicy Tosi :)




wtorek, 1 stycznia 2013

Kartki Świąteczne

Troszkę spóźnione kartki świąteczne. Jakość zdjęć różna, bo robione różnymi sprzętami.





























wtorek, 25 grudnia 2012

Święta, święta...

Życzę wszystkim aby nadchodzące święta 
były przepełnione miłością, dobrem i spokojem.
 Aby w każdym domu zapanowały spokój, ciepło i harmonia!

niedziela, 11 listopada 2012

Kolejne eksplodujące pudełko

Tym razem eksplodujące pudełko powstało w wersji ślubnej.




Na ten sam ślub powstała jeszcze haftowana karteczka.


I na koniec kartka urodzinowa.


piątek, 12 października 2012

Pracowity październik

Październik okazał się dla mnie bardzo pracowity ( a jeszcze nie ma połowy miesiąca). Co roku obiecuję sobie, że wcześniej zacznę karteczki świąteczne i nic z tego nie wychodzi. Tym razem zaskoczył mnie Dzień Nauczyciela i musiałam się wykazać:) W międzyczasie powstało także eksplodujące pudełeczko z okazji 35-lecia ślubu. Za zdjęcie jednej karteczki przepraszam, bo już ją zapakowałam i w ostatniej chwili przypomniałam sobie o aparacie, no i wyszło jak wyszło. Zapraszam do oglądania, komentarze mile widziane:)

Karteczki dla nauczycieli







Na koniec eksplodujące pudełeczko, drugie w moim dorobku