Pudełeczko ślubne
Pudełko urodzinowe
Witam... Najpierw odkryłam w sobie pasję tworzenia biżuterii, potem zainteresowałam się wykonaniem karteczek okolicznościowych i odkryłam haft matematyczny. Co jeszcze będzie tego nie jestem w stanie przewidzieć, bo fascynuje mnie wiele rzeczy:) Mój blog jest miejscem, gdzie każdy może wpaść, rozgościć się i oglądnąć to co udaje mi się wykonać w wolnych chwilach. Zapraszam...
wtorek, 6 sierpnia 2013
piątek, 26 lipca 2013
czwartek, 20 czerwca 2013
wtorek, 28 maja 2013
Kartki komunijne
Okres komunii minął. U mnie z tej okazji powstało kilka kartek pamiątkowych.
Komplet takich oto zaproszeń dla mojego chrześnika.
I jeszcze kartka z okazji 18-tych urodzin.
Komplet takich oto zaproszeń dla mojego chrześnika.
I jeszcze kartka z okazji 18-tych urodzin.
Etykiety:
kartki okolicznościowe,
komunia,
urodziny,
zaproszenia
środa, 27 marca 2013
wtorek, 12 lutego 2013
Pomóż Piotrusiowi
Po raz kolejny proszę o przekazanie 1% podatku dla Piotra- mojego kuzyna.
Po kliknięciu zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze.
Aby przekazać 1% podatku na leczenie Piotra, należy w deklaracji Pit wpisać numer KRS fundacji "Zdążyć z pomocą", ten numer to: 0000037904.
WAŻNE!
Aby pieniądze trafiły na subkonto Piotra, należy w rubryce "Cel szczegółowy 1%" wpisać: 10661, Biernat Piotr.
W imieniu Piotra i całej naszej rodziny Dziękuję!
Po kliknięciu zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze.Aby przekazać 1% podatku na leczenie Piotra, należy w deklaracji Pit wpisać numer KRS fundacji "Zdążyć z pomocą", ten numer to: 0000037904.
WAŻNE!
Aby pieniądze trafiły na subkonto Piotra, należy w rubryce "Cel szczegółowy 1%" wpisać: 10661, Biernat Piotr.
W imieniu Piotra i całej naszej rodziny Dziękuję!
wtorek, 5 lutego 2013
Haftowane zaproszenia na Jasełka
Zapomniałam zupełnie o tych zaproszeniach i dlatego tak późno wstawiam zdjęcia. Jakoś tak w połowie stycznia znajoma poprosiła mnie o wykonanie zaproszeń dla ważnych osób z naszej gminy i szkoły. Chciałam, żeby było elegancko, więc postawiłam na haft matematyczny. Zdjęcia wyszły mi ciemne, bo jak zwykle robiłam je wieczorem przed samym odbiorem zaproszeń. ale ja już tak mam z kartkami, że wszystko zostawiam na koniec i potem siedzę parę godzin. W tym wypadku przesiedziałam prawie całą niedzielę.
Subskrybuj:
Posty (Atom)