czwartek, 19 lutego 2009

kolejna porcja, raczej porcyjka:)

Wstawiam kolejne zdjęcia moich malutkich dzieł. Ciągle uczę się czegoś nowego i wydaje mi się, że wychodzi mi coraz lepiej:) Ale to oczywiście tylko moja opinia. O obiektywną ocenę proszę moich drogich czytelników. Niestety zdjęcia nadal są kiepskie. Próbowałam kombinować z tłem , ze światłem i niestety nic mi nie wychodzi:( Jednym słowem fotografa ze mnie nie będzie... Pozostałam więc przy moim starym tle i miejscu na parapecie okna:)
Zaczynam więc prezentację od bordowych, delikatnych kolczyków z koralików o pięknej nazwie desert sun (słońce pustyni).


kolczyki: koraliki desert sun, linka jubilerska, elementy posrebrzane

Następnie komplecik stworzony specjalnie na prezent dla pewnej zwariowanej koleżanki... Agnieszko :) mam nadzieję, że będzie się dobrze nosić...


kolczyki i zawieszka do komórki: koraliki szydełkowe, koraliki drewniane, koraliki szklane, elementy posrebrzane, bigle srebrne

Kupiłam kiedyś łańcuszek i przeleżał swoje, zanim zdecydowałam się go użyć i tak oto powstała zawieszka do telefonu

zawieszka do komórki: walec fimo, koraliki szklane, elementy posrebrzane

Pasiaste kolczyki z koralików szklanych, których nazwy już nie pamiętam, bo też przeleżały jakiś czas w pudełku:)

kolczyki: koraliki szklane, elementy posrebrzane

Ukłon w stronę szkła weneckiego. Kolczyki wyszły mi bardzo długie, ale kiedy je przymierzyłam stwierdziłam, że nie będę nic skracać, bo wyglądają przepięknie.

kolczyki: szkło weneckie, howlit turkusowy, elementy posrebrzane, bigle srebrne

I na koniec proste kolczyki, ale na dużych biglach, które mnie urzekły

kolczyki: koraliki alcee 3 colors, elementy posrebrzane

poniedziałek, 19 stycznia 2009

naturalnie...

Dziś tak trochę naturalnie, bo przeważa filc, drewno i kolorek zielony:) Zawieszka do telefonu jest w modnych fioletach.

bransoletka: koraliki drewniane, koraliki dziergane, koralik szklany, linka jubilerska, elementy posrebrzane

kolczyki: kuleczki filcowe, swarovski, elementy posrebrzane

zawieszka: koralik drewniany, kulka filcowa, koralik szklany, elementy posrebrzane

piątek, 16 stycznia 2009

Prezent dla dziewczynki

Wczoraj robiłam komplecik, który ma być prezentem dla pewne kilkuletniej damy:) Zdjęcie nie wyszły wystrzałowo, ale musiałam je zrobić dziś. Poza tym robiłam je z aparatu siostry i nie miałam czasu się z nim zapoznać, a nie ma to jak własny, dobrze znany aparat:)

komplet: koraliki millefiori, linka jubilerska, elementy posrebrzane

poniedziałek, 12 stycznia 2009

W końcu jestem...

Długo nic nowego nie pokazywałam, bo nic nowego nie robiłam:( Grudzień był dla mnie jakiś dołujący, nic mi się nie chciało (chyba zimowa chandra mnie dopadła). A potem przygotowania do Świąt i tak szybko czas zleciał. Ale w końcu wzięłam się za siebie i tworzę... Pierwsze efekty mojej pracy szybciutko pokazuję. A poza tym publicznie przyznaje się do mojego postanowienia noworocznego: będę tworzyć dużo więcej i mam nadzieję piękniej:) A co z tego postanowienia wyjdzie, to dopiero się przekonamy:)

Na początek bransoletka, taka dosyć wiosenna w stylu:) Ale przecież wiosna tuż tuż...


bransoletka: linka jubilerska, elementy posrebrzane, szkło weneckie, porcelana, koraliki szklane

Teraz dwie zawieszki do telefonu w odcieniach brązu

zawieszka: kulki filcowe, kryształek swarovski, elementy posrebrzane

zawieszka: linka jubilerska, piasek pustyni, kryształek swarovski, elementy posrebrzane

I na koniec 2 pary kolczyków. Jestem bardzo zadowolona z tych brązowo- żółtych.

kolczyki: jaspis turkusowy, koraliki szklane, elementy posrebrzane

kolczyki: szkło, elementy posrebrzane

środa, 19 listopada 2008

filcowe twory

Dostałam tyle pięknego filcu, że musiałam z niego coś stworzyć:) No i na początek powstały 3 broszki i zawieszka do komórki. Starałam się jak mogłam i wyszły dosyć nieźle. Wszystkie starannie obszyłam i mogę powiedzieć, że jestem prawie zadowolona z efektu. Zawieszka do komórki to motylek, bo może tak do końca nie widać:)

broszka z filcu i drewnianych korali

broszka kwiatuszek z filcu i drewnianych koralików

broszka kwiatuszek z filcu i cekinów

zawieszka do telefonu z filcu i plastikowego koralika

niedziela, 16 listopada 2008

wspaniały prezent

Moja kochana kuzynka Asia zrobiła mi wspaniały prezent. Dostałam kupę kolorowych arkuszy filcu i troszkę świecidełek. Jestem tak szczęśliwa, że muszę się pochwalić i publicznie podziękować :)
Asiu! Dziękuję, że sprawiłaś mi tak wielką radość:)
Pierwsza broszka już się robi, więc myślę, że jutro się nią pochwalę. A teraz zdjęcie mojego prezentu:
Przepraszam za jakość, ale strasznie mi się spieszyło, a za oknem było szaro- buro i nieciekawie:(

wtorek, 11 listopada 2008

w minimalnie jesiennym nastroju

Ostatnio czasu brak na pisanie i na tworzenie. Materiałów też brak i jakoś nie mogę się zabrać za zakupy z różnych względów. Ale parę rzeczy skleciłam:) i muszę się pochwalić. Na początek mały ukłon w stronę Basi:), dwie fioletowe bransoletki...



bransoletka: drewno, elementy posrebrzane


bransoletka: drewno, szkło, elementy posrebrzane

Następnie bransoletka w jesiennym klimacie, w kolorze bordo i czerwieni

bransoletka: drewno, szkło, elementy posrebrzane

I na koniec jesienne kolczyki, które od razu znalazły właścicielkę w postaci mojej kuzynki i najlepszej przyjaciółki Asi:) A, że Asia mieszka na stałe w Wiedniu to mogę powiedzieć, że będzie zagraniczna reklama... hihihi


kolczyki: szkło, elementy posrebrzane