środa, 30 czerwca 2010

Melduję się

Tak dawno nie zaglądałam na swojego bloga. Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Poza tym ostatnio strasznie się zaniedbałam i mało co tworzę, jeśli już to karteczki okazjonalne. Zrobiłam sobie też biżuterię na wesele znajomych i nie miałam nawet jak sfotografować, bo albo pogody nie było na zdjęcia, albo aparatu. Powstała też biżuteria ślubna dla koleżanki, ale muszę się do niej wybrać z aparatem, bo nie zdążyłam zrobić fotek. Ale nie ma co się rozpisywać, przechodzę więc do fotek.
Zaczynam od karteczek, pierwsze 2 zdjęcia niestety z komórki.

Karteczka dla Oliwierka

Karteczka dla Julki

Karteczka dla Igorka

A teraz moja "weselna" biżuteria:
Dzień pierwszy: kolczyki i bransoletka
kryształki swarovski octagon, elementy srebrne

kryształki swarovski octagon, elementy srebrne

Dzień drugi: kolczyki i bransoletka
kryształki swarovski bicone, elementy posrebrzane

kryształki swarovski bicone, kryształ lodowy, drut z pamięcią posrebrzany

I na koniec jeszcze 2 pary kolczyków:

kryształki swarovski bicone, bigle- rybki srebrne

koraliki szklane, koraliki millefiori, elementy posrebrzane

wtorek, 11 maja 2010

Karteczki okolicznościowe

Ostatnio czasu ciągle brak, więc mało tworzę. To co stworzyłam czeka na fotografowanie, ale pogoda niestety nie pozwala. Pochwalę się dziś tylko dwiema karteczkami. Jedna została zrobiona dla mojej babci z okazji urodzin, karteczka była dodatkiem do kosza 80 róż. Druga powędrowała z najlepszymi życzeniami do naszych przyjaciół. Zdjęcia niestety są z telefonu, bo mój mąż zostawił aparat w pracy i jakoś nie może go donieść do domu.


Przepraszam za to zdjęcie, ale nijak nie mogę go odwrócić:(

wtorek, 13 kwietnia 2010

U mnie jeszcze świątecznie:)

Zabieganie przed świętami i rozleniwienie po nich sprawiło, że zapomniałam zamieścić wielkanocną porcyjkę prac. Nie jest tego wiele, bo tylko 2 karteczki i 2 filcowe ocieplacze na jajeczka. Na zajączki- ocieplacze pomysł znalazłam w jakimś tygodniku, troszkę zmieniłam i stworzyłam. Fajnie wyglądały na świątecznym stole, ale oczywiście zapomniałam zrobić fotki i dopiero teraz sobie o nich przypomniałam.



środa, 17 marca 2010

Pierwsze świąteczne karteczki

Po długiej przerwie zamieszczam kolejne zdjęcia swoich biżuteryjnych drobiazgów:) A poza tym pierwsze karteczki świąteczne.

Kolczyki


millefiori, koraliki szklane, elementy posrebrzane

koraliki akrylowe, koraliki szklane, elementy posrebrzane


koraliki szklane, elementy posrebrzane

koraliki szklane, linka jubilerska, elementy posrebrzane (do kompletu zawieszka na łańcuszek)

Coś na szyję

sznurek woskowany, turkus, elementy posrebrzane

Zawieszka do telefonu

linka jubilerska, koraliki szklane

A teraz czas na karteczki, zdjęcia zamieszczam w kolejności powstawania:)



czwartek, 11 marca 2010

Moja wielka prośba

Bardzo proszę wszystkich, którzy odwiedzają mój blog i tych, którzy wpadną tutaj przez przypadek, o przekazanie 1% podatku dla mojego kuzyna- Piotrusia.


Po kliknięciu na zdjęcie, otworzy się ono w pełnym rozmiarze. A jeżeli ktoś chce poznać bliżej Piotrka- reportaż

W imieniu Piotrusia i całej jego rodziny: Dziękuję!

wtorek, 19 stycznia 2010

Moje pierwsze karteczki

Od dłuższego czasu zbierałam się, żeby spróbować swoich sił w robieniu karteczek. W końcu zaczęłam, więc chcę się pochwalić. Zrobiłam dwie karteczki, jak na razie były to karteczki dla najbliższych Jedna na dzień babci dla mojej mamy, a druga na urodziny dla siostrzeńca. Są troszkę niedopracowane i może nie najpiękniejsze, napisy musiałam zrobić sama, bo nie posiadam drukarki w domu, a nie było czasu drukować u kogoś. Zamieszczam zdjęcia, wiec oceńcie sami:) A na dokładkę parę sztuk nowej biżuterii.

Karteczka dla babci



Karteczka dla Radusia

Kolczyki
szkło weneckie, koraliki szklane, elementy posrebrzane

kryształki swarovski, srebro

koraliki szklane, elementy posrebrzane

szkło weneckie, koraliki szklane, elementy posrebrzane

szkło weneckie, koraliki szklane, elementy posrebrzane

koraliki lampwork, koraliki szklane, elementy posrebrzane

masa perłowa, elementy posrebrzane

koraliki szklane, elementy posrebrzane

koraliki szklane, elementy posrebrzane

Bransoletki na drucie pamięciowym
koraliki szklane, kuleczki filcowe, przekładki posrebrzane

koraliki szklane, przekładki posrebrzane

Coś na szyję
rzemyk, turkus, elementy posrebrzane

poniedziałek, 28 grudnia 2009

Kolejna porcja ozdób choinkowych

Chociaż jest już po Świętach, ale nastrój pozostał i ozdoby jak najbardziej na miejscu:) Poza tym dopiero teraz znalazłam chwilkę oddechu po przedświątecznej i świątecznej bieganinie. Ozdób niestety nie udało mi się zrobić tak wiele jak planowałam, ale na przyszłość będę pamiętać, żeby zaczynać szycie już we wrześniu:) Poza tym kupiłam bardzo ładne drewniane zawieszki i szybko zmajstrowałam z nich kolczyki, więc też pokażę. Ale zaczynam od ozdóbek.

Filcowe ptaszki


Kolejny aniołek

Filcowe gwiazdki

Filcowe serduszka


A teraz kolej na kolczyki. Czerwone już zostały sprzątnięte przez moją siostrę, a druga siostra sprzątnęła czarne, którym nawet nie zdążyłam zrobić zdjęcia:)

drewno, szklane koraliki, elementy posrebrzane

drewno, szklane koraliki, elementy posrebrzane

drewno, elementy posrebrzane

drewno, szklane koraliki, elementy posrebrzane