piątek, 29 kwietnia 2011

Karteczka na szczęście

Ostatnio powstała karteczka z czterolistną koniczynką. Koniczynka ma przynieść szczęście znajomym w ich nowo wyremontowanym mieszkanku. Wykonując ją wykorzystałam kwiatuszki, ćwieki i śliczny pasiasty papier, które zakupiłam w scrapart

wtorek, 19 kwietnia 2011

Kartki wielkanocne

Karteczki powstały cztery i dzisiaj zostały wysłane do najbliższych mi osób. Mam cichą nadzieję, że dojdą przed świętami i ucieszą adresatki:)






Powstała też karteczka z okazji bierzmowania.




Życzę wszystkim, aby nadchodzące Święta Wielkanocne były przepełnione miłością, dobrocią, życzliwością oraz szczęściem. Aby spędzone były w gronie bliskich, kochających ludzi, w rodzinnej, pełnej ciepła atmosferze. Życzę Wam także smacznego jajeczka i mokrego dyngusa, oraz pięknej pogody:)

wtorek, 22 lutego 2011

Karteczka urodzinowa

Mój siostrzeniec niedawno skończył 3 lata:) Po dzieciach widać jak ten czas szybko leci. Dopiero się urodził a tu już mały mężczyzna. Z tej okazji powstała poniższa karteczka.

piątek, 11 lutego 2011

Kolejna karteczka dla faceta

I znowu musiałam stanąć przed tym wyzwaniem. Nie lubię robić kartek dla facetów, bo nigdy nie mam pomysłu co można na takiej kartce umieścić. Tym razem karteczka miała być dodatkiem do prezentu na 18te urodziny dla bardzo sympatycznego chłopaka. Bardzo mi zależało, żeby się udała i żeby się spodobała, ale kosztowało mnie to sporo myślenia. Kilka dni zastanawiałam się jak ona ma wyglądać i w rezultacie wyszło takie coś:

sobota, 29 stycznia 2011

Prośba

Po raz kolejny proszę wszystkich odwiedzających mój blog o przekazanie 1% podatku dla mojego kuzyna Piotrusia.


Po kliknięciu zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze.

W imieniu Piotrusia, swoim i całej rodziny- Dziękuję.

czwartek, 27 stycznia 2011

Smak dzieciństwa

Kiedy byłam małym dzieckiem to półki sklepowe jeszcze nie uginały się od tych wszystkich słodyczy którymi raczą się nasze dzieci. Nie miałam najgorzej, bo tata pracował w Niemczech (a raczej w NRD) i jak przyjeżdżał to zawsze jakieś łakocie nam przywoził. Ale ja najlepiej pamiętam 2 przysmaki: czekoladę robioną przez mamę z mleka w proszku i kupowane przez mamę sezamki. Za robienie czekolady jeszcze się nie zabrałam, ale ostatnio trafiłam w internecie na przepis na domowe sezamki i postanowiłam skorzystać. Były przepyszne, a wyglądały tak:



A teraz czas powrócić do podstawowego tematu mojego bloga:) Oto moje ostatnie wyroby.
Na początek kartka z życzeniami dla mojej ukochanej pisarki. Kartka jest jedną stroną z albumu, który przygotowałyśmy wspólnymi siłami na pewnym bardzo sympatycznym forum.


Teraz karteczka urodzinowa dla mojej przyjaciółki z czasów szkolnych, która zawsze ma specjalny kącik w moim sercu.


I na koniec broszka dla bardzo sympatycznej forumowej koleżanki. Broszka była częścią prezentu gwiazdkowego.


czwartek, 23 grudnia 2010

Święta tuż tuż...

Wszystkim którzy tu czasem zaglądają, życzę zdrowych i spokojnych świąt. Aby były one pełne ciepła rodzinnego, zapachu igliwia i blasku choinki. Aby zniknęły wszystkie troski, smutki i problemy. Niech we wszystkich domach zagości dobro, miłość i radosny dźwięk kolęd.