Witam... Najpierw odkryłam w sobie pasję tworzenia biżuterii, potem zainteresowałam się wykonaniem karteczek okolicznościowych i odkryłam haft matematyczny. Co jeszcze będzie tego nie jestem w stanie przewidzieć, bo fascynuje mnie wiele rzeczy:) Mój blog jest miejscem, gdzie każdy może wpaść, rozgościć się i oglądnąć to co udaje mi się wykonać w wolnych chwilach. Zapraszam...
piątek, 29 kwietnia 2011
Karteczka na szczęście
Ostatnio powstała karteczka z czterolistną koniczynką. Koniczynka ma przynieść szczęście znajomym w ich nowo wyremontowanym mieszkanku. Wykonując ją wykorzystałam kwiatuszki, ćwieki i śliczny pasiasty papier, które zakupiłam w scrapart
wtorek, 19 kwietnia 2011
Kartki wielkanocne
Karteczki powstały cztery i dzisiaj zostały wysłane do najbliższych mi osób. Mam cichą nadzieję, że dojdą przed świętami i ucieszą adresatki:)




Powstała też karteczka z okazji bierzmowania.

Powstała też karteczka z okazji bierzmowania.
Życzę wszystkim, aby nadchodzące Święta Wielkanocne były przepełnione miłością, dobrocią, życzliwością oraz szczęściem. Aby spędzone były w gronie bliskich, kochających ludzi, w rodzinnej, pełnej ciepła atmosferze. Życzę Wam także smacznego jajeczka i mokrego dyngusa, oraz pięknej pogody:)
wtorek, 22 lutego 2011
Karteczka urodzinowa
piątek, 11 lutego 2011
Kolejna karteczka dla faceta
I znowu musiałam stanąć przed tym wyzwaniem. Nie lubię robić kartek dla facetów, bo nigdy nie mam pomysłu co można na takiej kartce umieścić. Tym razem karteczka miała być dodatkiem do prezentu na 18te urodziny dla bardzo sympatycznego chłopaka. Bardzo mi zależało, żeby się udała i żeby się spodobała, ale kosztowało mnie to sporo myślenia. Kilka dni zastanawiałam się jak ona ma wyglądać i w rezultacie wyszło takie coś:
sobota, 29 stycznia 2011
Prośba
czwartek, 27 stycznia 2011
Smak dzieciństwa
Kiedy byłam małym dzieckiem to półki sklepowe jeszcze nie uginały się od tych wszystkich słodyczy którymi raczą się nasze dzieci. Nie miałam najgorzej, bo tata pracował w Niemczech (a raczej w NRD) i jak przyjeżdżał to zawsze jakieś łakocie nam przywoził. Ale ja najlepiej pamiętam 2 przysmaki: czekoladę robioną przez mamę z mleka w proszku i kupowane przez mamę sezamki. Za robienie czekolady jeszcze się nie zabrałam, ale ostatnio trafiłam w internecie na przepis na domowe sezamki i postanowiłam skorzystać. Były przepyszne, a wyglądały tak:

A teraz czas powrócić do podstawowego tematu mojego bloga:) Oto moje ostatnie wyroby.
Na początek kartka z życzeniami dla mojej ukochanej pisarki. Kartka jest jedną stroną z albumu, który przygotowałyśmy wspólnymi siłami na pewnym bardzo sympatycznym forum.

Teraz karteczka urodzinowa dla mojej przyjaciółki z czasów szkolnych, która zawsze ma specjalny kącik w moim sercu.

I na koniec broszka dla bardzo sympatycznej forumowej koleżanki. Broszka była częścią prezentu gwiazdkowego.
A teraz czas powrócić do podstawowego tematu mojego bloga:) Oto moje ostatnie wyroby.
Na początek kartka z życzeniami dla mojej ukochanej pisarki. Kartka jest jedną stroną z albumu, który przygotowałyśmy wspólnymi siłami na pewnym bardzo sympatycznym forum.
Teraz karteczka urodzinowa dla mojej przyjaciółki z czasów szkolnych, która zawsze ma specjalny kącik w moim sercu.
I na koniec broszka dla bardzo sympatycznej forumowej koleżanki. Broszka była częścią prezentu gwiazdkowego.
Etykiety:
biżuteria,
haft matematyczny,
kartki okolicznościowe,
urodziny
czwartek, 23 grudnia 2010
Święta tuż tuż...
Wszystkim którzy tu czasem zaglądają, życzę zdrowych i spokojnych świąt. Aby były one pełne ciepła rodzinnego, zapachu igliwia i blasku choinki. Aby zniknęły wszystkie troski, smutki i problemy. Niech we wszystkich domach zagości dobro, miłość i radosny dźwięk kolęd.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
