poniedziałek, 16 marca 2009

Powiew Wiosny...

Swój blog tworzyłam po to, aby pokazać swoje prace, ale chyba troszkę pozazdrościłam koleżankom, które piszą o sobie i swoich rodzinkach. I postanowiłam, że też troszkę nas pokażę:) Zwłaszcza, że ostatnio pogoda była brzydka i zdjęcia biżuterii nie wychodzą.
W niedzielę powiało wiosną, więc wybraliśmy się na spacerek nad Rabę, ponieważ mamy ją praktycznie pod nosem:) Słoneczko co prawda spłatało nam figla i się po prostu schowało, ale i tak było przyjemnie. W powietrzu czuć było wiosnę, a śpiew ptaków wynagradzał chłodne powiewy wiatru. Najbardziej zadowolony z wyprawy był oczywiście Kamil. Co prawda miał trochę niefotogeniczną kurteczkę, ale do wrzucania kamyków do wody szkoda było ubierać inną:) Po krótkiej zabawie nad wodą wybraliśmy się na plac zabaw, gdzie byliśmy sami, ponieważ brama była zamknięta. Ale nam udało się jakoś ominąć tą niedogodność:)

Raba w całej okazałości
Kamil z tatą
Kamil z mamą

Kamil w swoim żywiole:)


Nie obyło się też bez fotografowania mamy

Oj, czekamy na Wiosnę, niech szybko przybywa, bo już tęskno za słoneczkiem i ciepełkiem... A najbardziej to za przejażdżkami na rowerze:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz